Łóżeczko noworodkowe dla niemowląt (LN-1000N)

Łóżeczka noworodkowe dla niemowląt przeznaczone są do pielęgnacji malutkich dzieci na oddziałach neonatologii, położniczych i noworodkowo-ginekologicznych. Łóżeczko spełnia standardy, między innymi pozwala na regulowanie tzw. pozycji Trendelenburga.

lozeczko noworodkowe dla niemowląt

Cechy charakterystyczne i funkcjonalność

Wózek z możliwością regulacji tzw. pozycji Trendelenburga, zaopatrzony w wanienkę z przezroczystego tworzywa. Rama wózka wykonana w całości ze stali szlachetnej nierdzewnej, pozbawionej związków mutagennych i rakotwórczych.

Konstrukcja lekka i stabilna wyposażona w 4 kółka firmy Manner o średnicy 100 mm w tym 2 kółka z możliwością blokady (oznaczone kolorem czerwonym). Łóżeczko można swobodnie i cicho przemieszczać w dowolne miejsce. Konstrukcja wózka umożliwia umieszczenie wanienki z dzieckiem nad łóżkiem matki, co ma szczególne znaczenie przy karmieniu noworodka. Łóżeczko jest zaopatrzone w kolorowy i delikatny materacyk, wykonany z materiału zmywalnego i antyalergicznego.

Łóżeczko noworodkowe dla niemowląt (wymiary)

  • Wymiary zewnętrzne całkowite łóżka [mm]: 735x480x980 [długość x szerokość x wysokość].
  • Wymiary wewnętrzne kojca [mm]: 645x410x220 [długość x szerokość x wysokość].
    Wymiary wewnętrzne materacyka [mm]: 610x380x 50 [długość x szerokość x wysokość].

Oferta firmy Mediment

Nasza oferta skierowana jest dla szpitali, które cenią sobie wygodę oraz zdrowy i bezpieczny sen małych pacjentów. Jesteśmy w stanie w szerokim zakresie dostosować łóżeczko do indywidualnych potrzeb szpitala (np. poprzez zmianę materiału dla materaca, personalizację cechy, itd.).

W każdym momencie służymy fachową pomocą.