Jak wspomnieliśmy w opisie firmy historia sięga roku 2007 (polski producent z Mazowsza). Od kilku lat realizujemy zamówienia dla prywatnych i publicznych placówek służby zdrowia, przychodni noworodkowych, domów opieki samotnej matki, a także specjalistycznych gabinetów położniczych, służąc najmniejszym pacjentom i ich mamom w pierwszym etapie życia.

Misja firmy

Związana jest z ogólnopolską działalnością na rzecz Bezpieczne Niemowlę – Spokojny Sen. Jest to program walki z bezdechem niemowląt. Analizując światowe statystyki w sytuacjach gdzie zdrowe dziecko umiera we śnie, prawdopodobnie winny jest zespół nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt (SIDSSudden Infant Death Syndrome).

Właśnie to nie do końca zbadane zjawisko zainspirowało nas do dążenia do doskonałości w zakresie bezpiecznego snu. Najbardziej narażone na wspomniany zespół SIDS są wcześniaki, dzieci o niskiej masie urodzeniowej i z niską punktacją Apgar, dzieci śpiące na brzuchu na miękkim podłożu, a także te, które nie używają smoczka do zasypiania lub są przegrzewane.

Produkty inspirowane bezpieczeństwem najmłodszych

łóżeczko spitalne noworodkowe

  • Stworzyliśmy łóżeczko szpitalne dla niemowląt z uwzględnieniem całkowicie od podstaw. Wykorzystaliśmy najnowsze rozwiązania w procesie projektowania i produkcji mebli medycznych.
  • Połączenie innowacyjności z doświadczeniem pediatrów zaowocowało innowacyjnymi produktami, które stały się znaczącą wartością szczególnie dla naszych najmniejszych pacjentów.
  • Misja ta jest dla firmy przewodnikiem, który inspiruje ją do tego, by służyć najmniejszym pacjentom zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami.
  • Najwyższą jakość zapewniają najnowsze rozwiązania zastosowane w procesie projektowania i produkcji, a przede wszystkim normy EN ISO 9001 i EN ISO 13485 oraz Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy 14001.
  • Wszystkie nasze produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa zgodnie z Dyrektywą Europejską 93/42/EEC.
  • Dzięki współpracy wielu osób i specjalistów z różnych dziedzin (producent, pediatrzy, ortopedzi) staramy się tworzyć produkty, które służą najmłodszym.