Łóżeczko szpitalne dla niemowląt i noworodków – Najem

łóżeczko szpitalne dla niemowląt noworodków

Produkujemy łóżeczko szpitalne dla niemowląt / noworodków, które są przeznaczone do pielęgnacji naszych najmniejszych dzieci!

Nie tylko je produkujemy, ale także prowadzimy wypożyczalnię takich łóżeczek ! Dzięki naszej usłudze nie jest konieczny zakup drogiego łóżeczka szpitalnego dla niemowląt.

Wypożyczalnia łóżeczek dla niemowląt

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom i w odpowiedzi na częste pytania oferujemy ww. łóżeczka dla noworodka nie tylko w sprzedaży… u nas można je wypożyczyć!

  • Nie trzeba kupować drogiego sprzętu na 3 miesiące po porodzie,
  • Takie łóżeczko szpitalne pochodzi z dobrego źródła (prosto od producenta),
  • Jest wykonane z odpowiedniej jakości materiałów,
  • Jest zawsze czyste i sterylne,
  • Zapewniamy także fachowy pokaz obsługi takiego łóżeczka!

Korzystając z usługi można takie łóżeczko dla niemowląt wypożyczyć na najważniejszy okres dla dziecka. Przez okres 3 miesięcy od porodu takie łóżeczko dla niemowląt może ułatwić opiekę nad małym dzieckiem oraz zapewnić dziecku komfort podobny do tego, z jakim spotkało się w szpitalu.

Umowa wypożyczenia łóżeczka

Umowę w formacie MS Word oraz PDF można pobrać tutaj

Cena wypożyczenia łóżeczka

Ceny za wypożyczenie kształtują się następująco:

Okres wypożyczeniaCena
1 tydzień
każdy kolejny dzień
60 zł
5 zł
1 miesiąc150 zł
3 miesiące400 zł
Materacyk (opłata jednorazowa na cały okres wypożyczenia)40 zł
!!!kaucja zwrotna!!!350 zł

Możliwe dostarczenie wypożyczonego łóżeczka cena w zależności od miejsca

Cechy charakterystyczne i funkcjonalność

  • Łóżeczko Noworodka z możliwością regulacji tzw. pozycji Trendelenburga, zaopatrzony w wanienkę z przezroczystego tworzywa.
  • Rama Łóżeczka dla niemowląt (noworodków) wykonana w całości ze stali szlachetnej nierdzewnej, pozbawionej związków mutagennych i rakotwórczych.
  • Konstrukcja lekka i stabilna wyposażona w 4 kółka firmy Manner o średnicy 100 mm w tym 2 kółka z możliwością blokady (oznaczone kolorem czerwonym). Łóżeczko noworodka można swobodnie i cicho przemieszczać w dowolne miejsce.
  • Konstrukcja Łóżeczka szpitalnego dla niemowlat umożliwia umieszczenie wanienki z dzieckiem nad łóżkiem matki, co ma szczególne znaczenie przy karmieniu noworodka.
  • Łóżeczko szpitalne jest zaopatrzone w  nieprzemakalny delikatny materacyk, wykonany z materiału zmywalnego i antyalergicznego.

łóżeczko szpitalne dla niemowląt

Łóżeczka dla niemowląt – nie kupuj ale wypożycz!