Producent wyposażenia dla szpitali

producent wyposażenia dla szpitali

MediMent.eu to producent wyposażenia dla szpitali. a w szczególności łóżeczek szpitalnych dla niemowląt. I w tym się specjalizujemy. Produkujemy i wypożyczamy łóżeczka szpitalne dla noworodków (niemowląt). Skontaktuj się z nami!

Od kiedy istniejemy?

Przedsięwzięcie MediMent (urządzenia i wyposażenie dla szpitali, głównie oddziałów noworodkowych) swoją historią sięga 2007 roku (w tym roku została zarejestrowana działalność jednego z naszych założycieli). Od tego czasu zbieramy różnego rodzaju doświadczenia związane z profilem działania naszej firmy.

Główne cele działalności

Przez te lata działaliśmy w różnych sektorach i branżach. Od roku 2007 zajmowaliśmy się doradztwem informatycznym dla różnych firm oraz jednostek szpitalnych. Braliśmy udział w tworzeniu stron WWW dla jednostek szpitalnych, pomagaliśmy także we wdrożeniach systemów informatycznych dla szpitali. W latach 2007 – 2014 współpracowaliśmy także z innymi podmiotami, wraz z którymi dostarczaliśmy sprzęt medyczny i urządzenia na terenie całej Polski.

Co nas zainspirowało do zmiany kierunku działalności?

Zainspirowały nas maluchy! Czyli malutkie dzieci!  Tak naprawdę zjawisko tzw. bezdechu u niemowląt. Problemy u naszych najmłodszych zainspirowały nas i głównie z tym zjawiskiem połączyliśmy misję przedsięwzięcia MediMent.